Zakládáme si na velmi vstřícném přístupu ke klientům, příjemné atmosféře a celkovém dojmu, který si odnesou s sebou domů.

Jsme rádi, že k nám klienti chodí nejen podávat vrcholné výkony, ale i aktivně si odpočinout. Pocit, který v nich návštěva fitness zanechá, je výsledkem nejen jejich píle ale i našeho snažení. Hostů si opravdu vážíme.

Celé fitness centrum je plně klimatizované a rozkládá se na ploše téměř 1000 m2. Máme pro vás k dispozici skvěle vybavené fitness s kardio zónou, dva sály na aerobní i jiné hromadné sportovní aktivity. Dále připravujeme i další služby, kterými bychom vám chtěli co možná nejvíce zpříjemnit pobyt a pokrýt širokou škálu vašich požadavků a potřeb.

0

m² rozloha fitness centra

0

WiFi

zdarma pro naše klienty

0

Značkových fitness strojů

0

Stanovišť v kardio zóně

Vybavení fitness

Špičkové stroje značky Hammer Strength, Life Fitness aj.

Klimatizováno

Celý objekt a samotné fitness centrum je plně klimatizováno, včetně obou sálů

Akreditace

Aktivní oddíl MišMaš Fitness akreditovaný člen SKFČR

Fitness

Čeká na vás posilovna s více než 60 stanovišti, na kterých můžete formovat tělo, shazovat nepotřebné kilogramy, ladit poslední nuance před soutěží či se jen tak protáhnout před uklidňující večeří a posezení u televize, aby zrcadlo zůstalo váš kamarád.

Fitness je vybaveno špičkovými stroji, které patří k nejlepším, jaké je možné na světovém trhu vůběc pořídit. Jsou zde zastoupeny značky Hammer Strength, Life Fitness, Cybex a jiné. Stroje a pomůcky těchto značek využívají nejlepší sportovci světa v různých sportovních odvětví.

Weightlifting

Jsme odhodláni pokrýt požadavky i silákům, kteří propadli „železné“ disciplíně Power Lifting. Pro tyto klienty máme vyhraněnou samostatnou zónu exkluzivně vybavenou a uzpůsobenou přesně pro tento typ sportu a budeme ji i nadále rozšiřovat, zdokonalovat a připravovat i pro jiné druhy aktivit.

Samozřejmostí je také oddělená část, která je zaplněna jednoručními i dvouručními činkami všeho druhu a hmotností, polohovacími lavičkami, protahovací zónou a řadou různých pomůcek. Zde můžete zeštíhlovat a zdokonalovat tělesné křivky nebo pumpovat krev do svalů takovou intenzitou, dokud nezačnou praskat vlákna.